PC Teknik Servis


PC Masaüstü Bilgisayar için Uzman Teknik Servis ve Bakım

Pc masaüstü bilgisayarlar için donanım tamir ve bakım pc teknik servis hizmetleri

Masaüstü Bilgisayarınızın Her türlü Donanım Sorunu için Teknoservis ile iletişime geçin. Tüm sorunlarınıza uzman teknik servis çözümleri bulalım.

Pc masaüstü bilgisayarlar uzun yıllar ve saatler çalışmaktadır. Tabi bu yoğunluk içinde çeşitli sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olmaktadır. Bilgisayarınızda yaşamanız olan muhtemel her türlü donanım ve yazılım sorunlarınız için Teknoserivs’i tercih edebilirsiniz. Bilgisayar konusunda uzman ekibimiz ve ilkeli çalışmamız sayesinde uzun yıllardır tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Masaüstü bilgisayarlar genel olarak ofisinizde çokça tercih ettiğiniz bilgisayarlardır, ofis kullanımında işlerinizin aksamaması için gerekli olduğunda sorunları hızla çözümü servisnoktam bünyesinde yapılmaktadır.

Bilgisayarlarınız uzun çalışma saatleri sonrası gerek ısınma ,gerek kullanım ,gerekse şebeke elektriğinden kaynaklanabilecek bir çok sorun olabilmektedir, her tülü sorununuzda çözüm odaklı çalışmalar için bizi tercih ediniz.  Tüm donanımsal ve yazılımsal problemler için uygun ve kesin çözümler sunuyoruz

PC Masaüstü Bilgisayar Donanım Yükseltme ve Yenileme

Pc masaüstü bilgisayarlar için upgrade ve donanım yenileme, pc upgrade teknik servis

Eski masaüstü bilgisayarınız için ihtiyacınız olan donanım yükseltmeleri ve yenilemeri için Teknoservis uzmanlığından yararlanın fazla para harcamadan ihtiyacınız olan sisteme kavuşun.

Bilgisayar kullanıcılarının en çok şikayetçi oldukları konulardan birisi bilgisayar virüsleridir. Bilgisayar virüslerinin bir kısmı çok yüksek tehlikeli değildir, ancak yinede bilgisayar yazılımlarınız üzerinde olumsuz etkiler gösterebilmektedir. Fakat tehlikeli olan çok fazla istenmeyen yazılım vardır, bir kısmı virüs olarak adlandırılırken bir kısmı reklam ve yönlendirme yazılımlarıdır, belkide en tehlikelilerinden birisi turuva atı denilen yazılımlardır. Turuva atı yazılımları bilgisayarlarınıza sızıp bilgilerinizi (şifre hesap no vs) çalarak, bazı kişilere internet üzerinden gönderir. Son yıllarda en tehlikeli ve problemli virüs yada tehlikeli yazılımlar Tehdit Virüsü diye adlandırdığımız virüslerdir. Tanıdık bir şirket faturası gibi mail yoluyla gelip yayılır ve bilgisayarınıza bulaştığı zaman tüm önemli dosyalarınızı (resim, mail, word,excel dosyaları gibi) şifreler ve sizden şifreyi açmak için para ister.

Tüm bu kısaca anlattığımız sorunlardan kurtulmak yada korunmak için Servisnoktam’a gelin. Virüsleri temizleyelim Etkili Antivirüs yazılımları önerelim.

PC Masaüstü Bilgisayar Virüs Temizliği ve Yazılım Yenileme

pc antivirüs, pc virüs ve reklam robotları temizliği, virüs temizleme teknik servis hizmetleri

Masaüstü bilgisayarlarınızdaki bilgilerinizin güvenliği için yapmanız gerekenler, virüslere karşı önleyici ve virüs bulaşması sonrası gerekli tüm işlemler Teknoservis ile çözüme ulaşıyor.

PC masaüstü bilgisayarların en büyük avantajlarından birisi, belirli donanımları yeni yada daha üst versiyon olanlara terfi ettirerek bilgisayarınızı hızlandırabilmek ve yeni özellikler ekleyebilmek tir. Pc bilgisayarlarınız yavaşladı yada artık yeni oyunlarda yavaş kalıyor, internet sayfaları çok ağır geliyor, harddisk kapasitesi arşivlerinize yetmiyor, kablosuz modeme bağlanmak istiyorsunuz, dvd filmleri izlemek istediniz, daha bir çok yeni özellik yada yetersiz kaldığı durumlarda, gerekli parçalar değiştirilip eklemeler yapılarak farklı ihtiyaçlarınızı bilgisayarın tamamını değiştirmeden giderebilirsiniz. Donanım yükseltmesi adını verdiğimiz bu işlemlerde müşterilerimiz servisnoktam!a gelip bilgisayarını gösterir ve ne gibi beklentileri olduğunu söyler. Teknik servis uzmanı bilgisayarı inceler ve müşteriye kendi isteğine uygun hale getirmek için ne gibi donanımlar eklenmesi gerektiğini bildirir.

Gerekli olan tüm donanım yükseltmeleri için Teknoservis bünyesinde her zaman orjinal ve kaliteli parçalar kullanılır, her şey sizin istediğiniz gibi olur.

Her Marka ve Model Masaüstü Bilgisayarlar için Tamir Ve Bakım Hizmetleri

Marka Bağımsız Masaüstü Pc Teknik Servis Hizmetleri

pc bilgisayar teknik servis hizmetleri

Bölgesel olarak çevredeki kullanıcılar için PC bilgisayar teknik servis bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Her marka ve model bilgisayarlar için genel anlamda çözüm odaklı teknik servis hizmetleri için Tercihiniz Teknoservis Servisnoktam olmalıdır.

PC Masaüstü Bilgisayar Yerinde Servis Hizmetleri

pc yenileme ve teknik servis hizmetleri

Kişisel ve kurumsal müşterilerimiz için masaüstü bilgisayarlarında yaşamakta oldukları sorunlar ve yerleşik ağları ile ilgili olarak yerinde teknik servis hizmetleri vermeye 20 yılı aşkın süredir devam etmekteyiz. Bir telefon ederek randevu alın ve yerinde teknik servis hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın.

Özel Oyun Bilgisayarı Kurulumu Gaming PC

gaming pc bilgisayar kurulum

Özel ihtiyacınıza uygun Masaüstü PC bilgisayarınızı bulmanıza yardım ediyoruz. Siz bize ihtiyaçlarınızı anlatıyorsunuz sizin için en uygun olan sistemi ve özellikleri sizler için belirleyip kuruyoruz. İster sadece danışmanlık isterseniz ürün tedarik sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için sizleri bekliyoruz.

Bilgisayar Temizlik ve Bakım

Masaüstü bilgisayar iç temizlik işlemleri

Teknoservis Masaüstü bilgisayarlarınızın temizlik ve iç bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. PC temizlik ve ısınma bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Bilgisayar PC Tamiri

Masaüstü bilgisayar teknik servis donanım tamir bakım

Masaüstü bilgisayarlar için tam donanım tamir işlemleri Teknoservis güvencesi ile verilmektedir. Donanım arızaları için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Bilgisayar PC Donanım Tamir

Bilgisayar servisi

PC bilgisayarınızda arızalı olan donanım parçalarının uyumlu ve orijinal olanları ile değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hiç bir parça bir biri ile uyumsuzluk yapmasın istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yıllardır vazgeçilmez yardımcınız olan masaüstü bilgisayarlarınız ile ilgili tüm teknik sorunlar için Teknoservis.

masaüstü bilgisayar tamiri

Donanım yükseltmeleri , yazılım sorunları gibi sizi rahatsız edebilecek her sorununuzda sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.
toshiba

sony

samsung

lg

lenovo-logo

ibm

dell2

compaq

benq

asus

amd

Company Trade Mark

Company Trade Mark

Masaüstü Bilgisayar Markaları Uluslararası;

ABS Computer Technologies
Acer
Gateway
Packard Bell
Amiga, Inc.
A-EON Technology
ACube Systems Srl
Hyperion Entertainment
Agilent
Aigo
AMD
Aleutia
Alienware
AMAX Information Technologies
AORUS
AOpen
Apple
Grundig (Parent: Arçelik)
ASRock
Asus
AVADirect
AXIOO International
BenQ
Biostar
BOXX Technologies, Inc.
Chassis Plans
Chip PC
Clevo
Sager Notebook Computers
Cray
Cybernet Computer Inc.
Compal
Cooler Master
CyberPower PC
Dell
Wyse Technology
DFI
Digital Storm
Elitegroup Computer Systems (ECS)
Evans & Sutherland
Everex
EVGA
Falcon Northwest
FIC
Fujitsu
Fusion Red
Foxconn
Getac
Gigabyte
Gradiente
Groupe Bull
Hardcore Computer
Hasee
Hewlett-Packard (HP)
Compaq
Hitachi
HTC
Hyundai
IBM
IBuyPower
Intel
Inventec
In-Win
Itautec
IGEL
Jetta International
Kohjinsha
Kontron AG
LanFirePC
Lanix
Lanner Electronics
LanSlide Gaming PCs
Lenovo
Medion
LG
LiteOnk
Maingear
MDG Computers
Meebox
Mesh Computers
Micron
Microsoft
Micro-Star International (MSI)
Micro Center
MiTAC
Motion Computing
Motorola
NComputing
NCR
NEC
NUDT
Olidata
Olivetti
Oracle
Origin PC
Panasonic
Positivo Informática
Psychsoftpc
Puget Systems
Quanta Computer
RCA
Razer
RoseWill
Samsung
Sapphire Technology
Shuttle
SGI
Síragon
Sony
Supermicro
Systemax
System76
T-Platforms
TabletKiosk
Tadpole Computer
Tatung
Toshiba
Tyan
Unisys
V3 Gaming PC
Velocity Micro
Overdrive PC
Vestel
VIA Technologies
ViewSonic
Viglen
Virus Computers Inc.
Vizio
WidowPC
Wistron
Wortmann
Xidax
Zelybron
Zombie PC
Zoostorm
Zotac