Teknik Servis Fiyatları


teknik servis ücret listelerimiz , servis fiyatları

Teknoservis Bünyesinde Verilen Teknik Servis Hizmetleri ve Ortalama Fiyatlar

Teknik servisimiz bünyesinde çok çeşitli servis hizmetlerini vermekteyiz. Müşterilerimizin bazı işlemler için fikir sahibi olmaları açısından aşağıdaki fiyat listesini yayınladık. Teknik servisimizin işleyişinde arızalı notebook ve bilgisayarlarınız için ayrıca arıza tespiti yapılır ardından müşteriye fiyat verilerek onay alınırsa tamirat işlemi yapılır. Teknoservis müşterileri için en iyi kaliteyi ve uzman servis hizmetlerini her zaman uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Tamir sırasında kullanılan yedek parçalar her zaman A+ Kalite yada orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.

Ayrıca Teknik Servisimizde Arıza Tespit Ücreti Alınmaz, sadece tamir edilen ürünler için ücret talep edilmektedir.

HİZMET

AÇIKLAMA

MÜŞTERİ YERİNDE SERVİS ÜCRETİ

TEKNİK SERVİS ÜCRETİ 

İşletim sistemi yükleme  (PC‘ler için bilgisayar başına) Bozulan işletim sisteminin yeniden yüklenmesi, sürücü ve gerekli programların kurulum işlemi (Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir. )

450 TL

250 TL

İşletim sistemi yükleme  (Notebook‘lar için bilgisayar başına) Bozulan işletim sisteminin yeniden yüklenmesi, sürücü ve gerekli programların kurulum işlemi ( Bilgilerin yedeklenmesi Fiyata dahil değildir. Netbook ve çok eski bilgisayarlar için 60 TL)

450 TL

250 TL

Bilgilerin yedeklenmesi (PC ve Notebook‘lar için bilgisayar başına) 1-4.7 GB  Açılan yada açılmayan işletim sisteminden bilgilerin DVD yada Usb belleğe yedeklenmesi. (Belgeler, Masaüstü, Mail ve diğer datalar) 1-4.7 GB üstü veri için ek ücret talep edilebilir.

450 TL

250 TL

Windows 7, Windows 8 türkçeleştirme, dil değişikliği Tüm Windows 7 ve Windows Vista versiyonları için data kaybı olmadan işletim sistemi dil değişikliği yapılmaktadır. (Orjinal dil desteği olması durumunda yapılır. Kopya olarak yükleme yapılmamaktadır.)

450 TL

250 TL

Güvenlik kamerası tamir ve teknik servisi Güvenlik kamerası sisteminizde oluşan arızaların giderilmesi ve tamir hizmetini kapsamaktadır

Sorunuz

Sorunuz

PC Arıza tespiti Bilgisayar ve çevre ürünlerinizde oluşan donanımsal ve yazılımsal sorunlarının tespit edilmesi ve fiyat bilgisinin verilmesi

450 TL

ÜCRETSİZ 

Notebook ve Tablet arıza tespiti Notebook’unuzda ve Tablet’inizde oluşan donanımsal ve yazılımsal sorunlarının tespit edilmesi ve fiyat bilgisinin verilmesi.

450 TL 

 ÜCRETSİZ 
Sabit disk değişimi (harddisk) Eski işletim sistemi ve eski diskteki özel bilgilerinizin aktarımı ve yeni işletim sistemi kurulumu (Fiyata yeni Disk dahil değildir. Disk arızalı ise data kurtarma işlemi yapılmaz, sadece sağlam disk üzerindeki verilerinizin yeni diske aktarılması fiyatıdır.)

650 TL

350 TL

Tablet Tamir Tablet Teknik Servis Ücretlerimiz değişken olup Sizlere ayrıntılı Fiyat verilecektir.

450 TL

250 TL

Yeni alınmış bilgisayar (sürücü programlarının kurulumu) Yeni alınmış bir bilgisayarın gerektiğinde sürücülerinin yüklenerek çalışır duruma getirilmesi (Kopya işletim sistemi kurulumu Yapılmamaktadır.)

450 TL

250 TL

Yeni alınmış bilgisayar (toplanması) Yeni alınmış bir bilgisayarın parçalarının bir araya getirilmesi (işletim sistemi kurulumu hariç)

750 TL

550 TL

Donanım yükseltme (Bu işyerinden alınan ürünler için) Sabit Disk Hariç, Anakart, Bellek, Disket Sürücü, CD-ROM, DVD-ROM, Ses Kartı, işlemci, TV Kartı, Radyo kartı, Görüntü kartı 

550 TL

320 TL

Donanım yükseltme (Bu işyerinden alınmayan ürünler için) Sabit Disk Hariç, Anakart, Bellek, Disket Sürücü, CD-ROM, DVD-ROM, Ses Kartı, işlemci, TV Kartı, Radyo kartı, Görüntü kartı 

550 TL

330 TL

Server kurulumu ve konfigürasyonu Windows 2000, 2003, 2008 server kurulumu ve konfigürasyonu

Sorunuz

Sorunuz

Bilgi kurtarma Harddisk’in fiziksel yada virüslerden  kaynaklanan veri kayıplarının yeniden geri getirilmesi işlemini kapsamaktadır.

  Sorunuz

 Sorunuz

Fiyatlar Bilgi ve Fikir Verme Amaçlıdır, Nihayi Fiyat Ayrıca size bildirilecektir.

Fiyatlara KDV dahil değildir %18 KDV eklenecektir.