PC Bilgisayar Teknik Servis


Hiçbir şey, en çok ihtiyacınız olduğunda çalışmayan bir şeyden daha sinir bozucu olamaz. Bilgisayarınızın her zaman en kötü zamanlarda onarılması gerekiyor gibi gözükmüyor mu? Virüs yada  casus yazılımın kaldırılması, disk sürücüsü birleştirme, virüs temizleme ve tanımlama güncellemeleri vb. yalnızca bilgisayarınızı tamamen güvenceye almazsanız geçici çözümlerdir.

  • Donanım Yükseltmeleri / Kurulumu
  • Yazılım Yükseltmeleri / Kurulumu
  • İşletim Sistemi Güncellemeleri
  • Anti-Virüs Kurulumu / Kaldırılması
  • Anakart değiştirme
  • Bellek Yükseltmeleri

Windows’un herhangi bir sürümünü kullanan bilgisayarlar, özellikle sürekli açık bir internet bağlantısına bağlıysa, sık sık bakım ve güncelleme gerektirir. Yeni güvenlik açıkları her zaman bulunur ve eklenir. Bilgisayarınızı hizmet paketleri ve kritik güncelleştirmelerle güncel tutmak, herhangi bir bilgisayar kullanıcısı için bir öncelik olmalıdır. 

Hala garanti kapsamındaysanız ve izin veriliyorsa, bir bilgisayar kullanıcısı makinelerini her zaman bilgisayar onarımı için üreticiye geri gönderebilir. Elbette, birçok yönden üretici, bilgisayarı onarmak için en iyi seçimdir. Bununla birlikte, bir bilgisayarın bir üreticiden geri dönmesini beklemek için harcanan çok zaman vardır. 

Gerçek şu ki, bugünlerde çoğu marka, bir marka üreticisinden veya isimsiz bir markadan, herhangi bir kişi tarafından kolayca servis verilebilir.. Parçalar genellikle evrenseldir ve uygun değilse, uyumlu parçalar genellikle hızlı bir şekilde değiştirilebilir.